5 jednoduchých tipů: Jak půjčovat věci on-line?

Pro půjčování vybavení on-line jsou kvalitní webové stránky klíčové. Pomůžou vám oslovit nové zákazníky, sdělit důležité informace o vašem zboží a mohou umožnit vašim klientům rezervovat si termín kdykoliv on-line. Poslední bod je v dnešní době velmi důležitý a z vlastní zkušenosti můžeme říct, že velká část rezervací chodí právě ve večerních hodinách, kdy už by vám klienti ani nevolali.

Pokračovat ve čtení →

Proč byste měli zobrazovat volné termíny k vypujčení na webových stránkách?

Každý zákazník, který si od vás bude chtít něco půjčit si bude v základě pokládat tři otázky. Máte co potřebuji? Kolik mě to bude stát? Máte to dostupné v termínu, kdy to potřebuji? Samozřejmě první dvě informace jsou lehké na zodpovězení a většina půjčoven je na webových stránkách má. Co je ale často opomíjená informace je právě aktuální dostupnost v konkrétních termínech.

Pokračovat ve čtení →

Proč vaše půjčovna potřebuje přijímat rezervace on-line?

Tradičně většina půjčoven fungovala díky telefonátům, e-mailům nebo zákazníkům kteří přišli přímo na pobočku aby si zamluvili zboží na daný termín. Dneska se většina z nich rozhodla tento model přehodnotit a přejít do on-line světa. Menší část ale pořád přijímá rezervace pouze telefonicky nebo e-mailem.

Pokračovat ve čtení →